Nice Toona kit 5024, lineaire draaipoort opener, complete kit
Op voorraad
SKU
NIC2413kit
€ 2.318,00
* Complete Nice kit om een complete poort mee te automatiseren
* 2 Motoren Nice Toona TO 5024, 24 Vdc
* Met magnetische encoder
* Besturingskast MC 824 H
* 1 Ontvanger OXI, 2 kanaals
* 1 Handzender Flo2re
* 1 Set fotocellen EPMB opbouw
* Betrouwbare en stille werking
* Opbouwuitvoering
* Uitwisselbaar met de motoren uit de moby serie
* Bronzen spiraal voor een zeer stille werking
* Zeer eenvoudige aansluiting
* Poortvleugels tot 5 meter en 200 kg per vleugel
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* 2 Motoren Nice Toona TO 5024, 24 Vdc
* Met magnetische encoder
* Besturingskast MC 824 H
* 1 Ontvanger OXI, 2 kanaals
* 1 Handzender Flo2re
* 1 Set fotocellen EPMB opbouw
* Betrouwbare en stille werking
* Opbouwuitvoering
* Uitwisselbaar met de motoren uit de moby serie
* Bronzen spiraal voor een zeer stille werking
* Zeer eenvoudige aansluiting
* Poortvleugels tot 5 meter en 200 kg per vleugel
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | Werkingstemperatuur -20⁰/+50⁰C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 500,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 200,00 |
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | Werkingstemperatuur -20⁰/+50⁰C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 500,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 200,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.






