Nice Hyke High Speed set, knikarm hekopener, complete set
Op voorraad
SKU
HYKEKCE-HS
€ 3.450,00
* 2 Draai-poortopeners met knikarm Hyke
* 1 Motor HK7024 High Speed met ingebouwde besturing en ontvanger OXI
* 1 Motor HK7224 High Speedzonder besturing
* Supersnel open, 10 seconden over 90 graden
* Vleugelbreedte maximaal 300 cm
* Vleugelgewicht maximaal 270 kg
* Openingshoek poort standaard tot max. 110°
* 1 Handzender FLO2RE
* 1 Paar fotocellen EPMB
* Werking bij stroomuitval met accu’s (optie)
* Handleiding
* Geschikt voor solemyo systeem(voeding d.m.v. Zonnepaneel)
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* 1 Motor HK7024 High Speed met ingebouwde besturing en ontvanger OXI
* 1 Motor HK7224 High Speedzonder besturing
* Supersnel open, 10 seconden over 90 graden
* Vleugelbreedte maximaal 300 cm
* Vleugelgewicht maximaal 270 kg
* Openingshoek poort standaard tot max. 110°
* 1 Handzender FLO2RE
* 1 Paar fotocellen EPMB
* Werking bij stroomuitval met accu’s (optie)
* Handleiding
* Geschikt voor solemyo systeem(voeding d.m.v. Zonnepaneel)
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 50°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 300,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 270,00 |
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 50°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 300,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 270,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.











