Roger 800 kg. schuifpoortmotor kit R30/806, 230 volt
Op voorraad
SKU
PTDOITR30/805
€ 1.270,00
* Roger kit R30/805 schuifhekopener, 230 Vac
* Een complete kit
* 1 Paar Roger fotocellen R90
* 2 Handzenders Roger E80
* Motor met ingebouwde H70/104AC besturing
* Instellen van functies middels display
* Voor schuifpoorten tot 800 kg.
* Snelheid 16 cm. /sec.
* Obstakeldetectie volgens normen
* Mechanische eindschakelaars
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* Een complete kit
* 1 Paar Roger fotocellen R90
* 2 Handzenders Roger E80
* Motor met ingebouwde H70/104AC besturing
* Instellen van functies middels display
* Voor schuifpoorten tot 800 kg.
* Snelheid 16 cm. /sec.
* Obstakeldetectie volgens normen
* Mechanische eindschakelaars
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Roger |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-43 |
| Garantie | Garantie Roger: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl., |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 800,00 |
| Fabrikant | Roger |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-43 |
| Garantie | Garantie Roger: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl., |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 800,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.



