Nice Toona 4006, hekopener, losse motor
Op voorraad
SKU
PTNIC2410
€ 675,00
* Nice Toona TO4006, 230 Vac, losse motor
* Betrouwbare en stille werking
* Opbouwuitvoering
* Geschikt voor besturingen A3, A3F,A6, A6F, A60, A700F
* Uitwisselbaar met de motoren uit de moby serie
* Bronzen spiraal voor een zeer stille werking
* Zeer eenvoudige aansluiting
* Met eindaanslag in openings- en sluitpositie
* Poortvleugels tot 3 meter en 300 kg
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* Betrouwbare en stille werking
* Opbouwuitvoering
* Geschikt voor besturingen A3, A3F,A6, A6F, A60, A700F
* Uitwisselbaar met de motoren uit de moby serie
* Bronzen spiraal voor een zeer stille werking
* Zeer eenvoudige aansluiting
* Met eindaanslag in openings- en sluitpositie
* Poortvleugels tot 3 meter en 300 kg
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 300,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 300,00 |
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 300,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 300,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.
