Nice TH 1500 kg. KCE-SP schuifpoortmotor
Op voorraad
SKU
TH1500KCE-SP
€ 979,00
* Nice Th 1500 KCE-SP 230volt, schuifpoortmotor
* Inclusief 2 handzenders FLO2Re
* Motor met ingebouwde besturing en ontvanger 433,92 Mhz
* Instellen van diverse functies
* Voor schuifpoorten tot 1500 kg
* Vervanger van de THOR 1500 en de THOR 2000
* Kracht 940 N
* Vermogen 650 W
* Inschakelduur 40 %
* Handleiding
* Inclusief 2 handzenders FLO2Re
* Motor met ingebouwde besturing en ontvanger 433,92 Mhz
* Instellen van diverse functies
* Voor schuifpoorten tot 1500 kg
* Vervanger van de THOR 1500 en de THOR 2000
* Kracht 940 N
* Vermogen 650 W
* Inschakelduur 40 %
* Handleiding
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 1.500,00 |
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 1.500,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.
