Nice SFAB kit 2024(voorheen X-metrokit 2024), ondergrondse draaipoortopener, complete kit
Op voorraad
SKU
XMETRO2024KCE
€ 2.122,00
* 2 Ondergrondse draai-poortopeners SFAB 2024 24 Volt
* 2 Funderingsbakken SFABBOX
* Vleugelbreedte maximaal 230 cm
* Vleugelgewicht maximaal 250 kg
* Openingshoek poort standaard tot max. 180°
* Besturingskast MC 424 L met SMXI inplug ontvanger
* 1 Handzender ON2E
* 1 Paar fotocellen EPM
* 1 Sleutelschakelaar EKS
* 1 Flitslicht met geïntegreerde antenne ELDC
* Werking bij stroomuitval met accu’s (optie)
* Handleiding
* Geschikt voor solemyo systeem(voeding d.m.v. Zonnepaneel)
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* 2 Funderingsbakken SFABBOX
* Vleugelbreedte maximaal 230 cm
* Vleugelgewicht maximaal 250 kg
* Openingshoek poort standaard tot max. 180°
* Besturingskast MC 424 L met SMXI inplug ontvanger
* 1 Handzender ON2E
* 1 Paar fotocellen EPM
* 1 Sleutelschakelaar EKS
* 1 Flitslicht met geïntegreerde antenne ELDC
* Werking bij stroomuitval met accu’s (optie)
* Handleiding
* Geschikt voor solemyo systeem(voeding d.m.v. Zonnepaneel)
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-67 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 50°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 230,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 250,00 |
| Fabrikant | Nice |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-67 |
| Garantie | Garantie Nice: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 50°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 230,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 250,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.








