Fadini MEC200, 230 volt, 1 PK schuifpoortmotor
Op voorraad
SKU
212567L
ā¬Ā 1.049,00
* 1 schuifhek motor Fadini MEC200 , 1 PK
* Voor een poortgewicht tot 1800 kg
* Motorvermogen 1 PK
* Aansluitspanning 230 volt
* Besturing is niet inbegrepen.
* Mechanische eindschakelaars
* Geen obstakeldetectie
* Overbrenging in oliebad
* Geschikt voor intensief gebruik
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* Voor een poortgewicht tot 1800 kg
* Motorvermogen 1 PK
* Aansluitspanning 230 volt
* Besturing is niet inbegrepen.
* Mechanische eindschakelaars
* Geen obstakeldetectie
* Overbrenging in oliebad
* Geschikt voor intensief gebruik
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-55 |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor Belgiƫ 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -25+ 80°C |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | ā¬Ā 1.800,00 |
De Fadini MEC200 1 PK 230 volt schuifpoort opener is een om een schuifpoort tot 1800 kg. mee te automatiseren.
De motor wordt geleverd inclusief alle bevestigingsmaterialen en fundatieplaat. De motor is krachtig en is geschikt voor poorten tot 1800 kg. MEC200 heeft geen obstakeldetectie Bij een eventuele stroomstoring is de motor eenvoudig te ontgrendelen door middel van een persoonlijke sleutel. De besturing zit buiten de motor en is een elpro 37 van Fadini. De besturing is eenvoudig te programmeren. De besturing is voorzien van alle mogelijke functies.De kit wordt geleverd inclusief 2 handzenders, een inplug ontvanger en een antenne.| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-55 |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor Belgiƫ 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -25+ 80°C |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | ā¬Ā 1.800,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service!Ā U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.


