Fadini Junior 650K, schuifpoortmotor, 230 volt, tot 1200 kg. poortgewicht, losse motor
* Losse motor zonder ontvanger
* Motor met ingebouwde besturing
* Instellen van diverse functies
* Voor schuifpoorten tot 1200 kg.
* Snelheid 16 cm. /sec.
* Obstakeldetectie volgens normen
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 1.200,00 |
De Fadini junior 650 is een losse motor zonder ontvanger om een schuifpoort tot 1200 kg. mee te automatiseren. De motor wordt verder geleverd inclusief alle bevestigingsmaterialen en fundatieplaat. De motor is zowel horizontaal als verticaal in de juiste positie te plaatsen. De motor is eenvoudig te ontgrendelen door middel van een persoonlijke sleutel. De ingebouwde besturing is goed bereikbaar en verschillende functies zijn instelbaar. De besturing is eenvoudig te programmeren.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 1.200,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.


