Fadini Junior 624K schuifpoortopener, 24 volt, tot 400 kg. poortgewicht, losse motor
Op voorraad
SKU
PTFAD99627
€ 863,00
* 1 schuifhek motor Fadini junior 624, 24 volt motor
* Losse motor zonder ontvanger
* Motor met ingebouwde besturing
* Instellen van diverse functies
* Voor schuifpoorten tot 400 kg.
* Snelheid 20 cm. /sec.
* Obstakeldetectie volgens normen
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* Losse motor zonder ontvanger
* Motor met ingebouwde besturing
* Instellen van diverse functies
* Voor schuifpoorten tot 400 kg.
* Snelheid 20 cm. /sec.
* Obstakeldetectie volgens normen
* Handleiding
* Zeer eenvoudige aansluiting
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 400,00 |
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 1.100,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 400,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.


