Hindi 880 12s geen soft stop, zwart, poortopener
Op voorraad
SKU
PTFAD883201-BL
ā¬Ā 889,00
* Lineaire hydraulische poortopener Hindi 883 B2S
* In stijlvol zwart uitgevoerd.
* Met dubbele blokkering, in open en sluitstand
* Snelle uitvoering zonder soft stop
* Openingssnelheid motor 12 seconden
* Slag motor 280 mm
* Vleugelbreedte maximaal 280 cm
* Vleugelgewicht maximaal 400 kg
* Effectieve openingshoek poort max. 90°
* Lasbare bevestigingslippen voor aan poort en paal
* Handleiding
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* In stijlvol zwart uitgevoerd.
* Met dubbele blokkering, in open en sluitstand
* Snelle uitvoering zonder soft stop
* Openingssnelheid motor 12 seconden
* Slag motor 280 mm
* Vleugelbreedte maximaal 280 cm
* Vleugelgewicht maximaal 400 kg
* Effectieve openingshoek poort max. 90°
* Lasbare bevestigingslippen voor aan poort en paal
* Handleiding
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-67 |
| Garantie | Garantie: op alle Fadini poortopeners zit 2 jaar garantie. Wanneer u bij ons een onderhoudscontract afsluit, wordt deze garantie verlengt met nog eens 2 jaar. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor Belgiƫ 3 tot 4 werkdagen |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | ā¬Ā 280,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | ā¬Ā 400,00 |
De Fadini Hindi 880 motor in zwart is de nieuwste uitvoering van de Hindi 880.
Uiteraard in diverse uitvoeringen leverbaar bij Porttech.
De kenmerken zijn hetzelfde als bij de zilveren uitvoering. Leverbaar in diverse lengtes, soft stop enz.
De kwaliteit is ook bij deze black edition van Fadini zoals u dat mag verwachten.
Sterke motoren met een stijlvolle uitstraling.
Uiteraard in diverse uitvoeringen leverbaar bij Porttech.
De kenmerken zijn hetzelfde als bij de zilveren uitvoering. Leverbaar in diverse lengtes, soft stop enz.
De kwaliteit is ook bij deze black edition van Fadini zoals u dat mag verwachten.
Sterke motoren met een stijlvolle uitstraling.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-67 |
| Garantie | Garantie: op alle Fadini poortopeners zit 2 jaar garantie. Wanneer u bij ons een onderhoudscontract afsluit, wordt deze garantie verlengt met nog eens 2 jaar. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor Belgiƫ 3 tot 4 werkdagen |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | ā¬Ā 280,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | ā¬Ā 400,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service!Ā U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.




