Fadini combi 740 24s. 110⁰ softstop, poortopener, complete set
Op voorraad
SKU
PTFAD741781
€ 2.498,00
* 2 Motorbakken verzinkt met aluminium deksel
* 2 Ondergrondse motoren Combi 740-110°V
* Dubbele blokkering
* Draaibereik motoren 110°
* Effectieve openingshoek poort max. 95°
* 1 rechtse motor SX-uitvoering
* 1 linkse motor DX-uitvoering
* Uitvoering met soft stop
* Openingssnelheid motoren 24 seconden
* Vleugelbreedte maximaal 400 cm
* Vleugelgewicht maximaal 700 kg
* Besturingskast Elpro 27
* Inplug ontvanger VIX 53 2-kanaals met rolling code
* 1 Zender VIX 53 4-kanaals 868,19 MHz
* 1 Antenne
* Handleiding
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* 2 Ondergrondse motoren Combi 740-110°V
* Dubbele blokkering
* Draaibereik motoren 110°
* Effectieve openingshoek poort max. 95°
* 1 rechtse motor SX-uitvoering
* 1 linkse motor DX-uitvoering
* Uitvoering met soft stop
* Openingssnelheid motoren 24 seconden
* Vleugelbreedte maximaal 400 cm
* Vleugelgewicht maximaal 700 kg
* Besturingskast Elpro 27
* Inplug ontvanger VIX 53 2-kanaals met rolling code
* 1 Zender VIX 53 4-kanaals 868,19 MHz
* 1 Antenne
* Handleiding
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-673 |
| Garantie | Garantie: op alle Fadini poortopeners zit 2 jaar garantie. Wanneer u bij ons een onderhoudscontract afsluit, wordt deze garantie verlengt met nog eens 2 jaar. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 400,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 700,00 |
Vaak samen gekocht
Totaal samen:
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-673 |
| Garantie | Garantie: op alle Fadini poortopeners zit 2 jaar garantie. Wanneer u bij ons een onderhoudscontract afsluit, wordt deze garantie verlengt met nog eens 2 jaar. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 400,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 700,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.













