Fadini Aproli 280 hekopener kit, knik arm hekopener
Op voorraad
SKU
PTFAD281007
Special Price € 1.910,32 Regular Price € 2.247,44
* Complete kit Aproli 280 B7(strong)
* 2 Aproli 280 B7 knik arm motoren inclusief arm
* 1 Besturingskast elpro 27
* 1 Inplug ontvanger VIX 53 2-kanaals met rolling code
* 1 Zender VIX 53 4-kanaals 868,19 MHz
* 1 Antenne
* Zeer sterke hydraulische knik-arm motoren
* Voor kolommen met grote afmetingen
* Draaibereik motor 110°
* Openingssnelheid motor 20-23 seconden over 90⁰
* Vleugelbreedte maximaal 300 cm
* Vleugelgewicht maximaal 300 kg
* 2 Aproli 280 B7 knik arm motoren inclusief arm
* 1 Besturingskast elpro 27
* 1 Inplug ontvanger VIX 53 2-kanaals met rolling code
* 1 Zender VIX 53 4-kanaals 868,19 MHz
* 1 Antenne
* Zeer sterke hydraulische knik-arm motoren
* Voor kolommen met grote afmetingen
* Draaibereik motor 110°
* Openingssnelheid motor 20-23 seconden over 90⁰
* Vleugelbreedte maximaal 300 cm
* Vleugelgewicht maximaal 300 kg
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 250,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 300,00 |
Vaak samen gekocht
- Fadini Aproli 280 hekopener kit, knik arm hekopenerSpecial Price € 1.910,32 Regular Price € 2.247,44
-
Remootio 3 Smart door openerSpecial Price € 298,00 Regular Price € 345,00 -

Totaal samen:
| Fabrikant | Fadini |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Garantie | Garantie Fadini: 3 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 80°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 250,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 300,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.







