Ditec PWR50H kit, poortopener, complete kit
* 2 Ditec PWR35H 24 volt motoren
* 1 Besturingskast Ditec LCU340H
* 1 Ingebouwde ontvanger
* 2 Handzender ZEN 2
* 1 Set fotocellen LIN 2
* Betrouwbare en stille werking
* Duwkracht 6000 Newton
* Mooi design
* Stijlvol zwart gecoat
* Zeer eenvoudige aansluiting
* Met mechanische stop in open en sluit positie
* Voor poortvleugels tot 5 meter.
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Ditec |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Ditec: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor Belgiƫ 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | ā¬Ā 500,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | ā¬Ā 600,00 |
De Ditec PWR50H is een 24 volt motor van het nieuwste type van Ditec voor vleugels tot 5 meter.
De motor is fraai gevormd en voorzien van een zwarte coating.
Deze motor is mede dankzij de 24 volt motor erg veilig maar tevens krachtig. Bovendien is de motor erg stil.
In combinatie met de besturing beschikt de motor over soft start, soft stop en is erg stil.
De Ditec PWR50H is een goede keuze om uw poort te automatiseren. En geschikt voor grote vleugels.
De kit is voorzien van de meest uitgebreide uitgebreide besturing LCU40H, 2 handzenders en een set fotocellen.
Bovendien wordt bij de kit een volledige set montage beugels geleverd. Deze kunnen met bouten bevestigd worden.
Kortom, een mooie complete kit om uw poort te automatiseren.
| Fabrikant | Ditec |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-44 |
| Garantie | Garantie Ditec: 2 jaar garantie op motoren, 1 jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor Belgiƫ 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 24V DC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | ā¬Ā 500,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | ā¬Ā 600,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service!Ā U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.




