Poortopener Kit DU.IT14N ondergronds 230V
Op voorraad
SKU
9591600
Special Price € 1.599,00 Regular Price € 1.955,00
* Complete kit hekopeners Beninca DU.IT14N
* Vleugelbreedte maximaal 250 cm
* Vleugelgewicht maximaal 250 kg
* Openingshoek poort standaard tot max. 100°
* Openingstijd 22 sec. normale uitvoering
* 2 draai-poortopeners ondergronds Beninca DU.IT14N
* 2 motorbehuizingen met cataforese behandeling
* 1 Besturingskast BRAINY 230 Vac
* 1 Set fotocellen Pupilla opbouw
* 1 Handzender TO.GO2AK
* 1 Antenne Awo
* 2 nood-ontgrendelingsarmen (SB.DUIT) zijn inbegrepen
* Handleiding Nederlands
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* Vleugelbreedte maximaal 250 cm
* Vleugelgewicht maximaal 250 kg
* Openingshoek poort standaard tot max. 100°
* Openingstijd 22 sec. normale uitvoering
* 2 draai-poortopeners ondergronds Beninca DU.IT14N
* 2 motorbehuizingen met cataforese behandeling
* 1 Besturingskast BRAINY 230 Vac
* 1 Set fotocellen Pupilla opbouw
* 1 Handzender TO.GO2AK
* 1 Antenne Awo
* 2 nood-ontgrendelingsarmen (SB.DUIT) zijn inbegrepen
* Handleiding Nederlands
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Beninca |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-67 |
| Garantie | Garantie Beninca: 2 jaar garantie op motoren. 1 Jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 50°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 250,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 250,00 |
Vaak samen gekocht
- Poortopener Kit DU.IT14N ondergronds 230VSpecial Price € 1.599,00 Regular Price € 1.955,00
-
Beninca TO.GO2VA handzender 2 kanaals (9863173)Special Price € 54,00 Regular Price € 57,48 -
Beninca pupilla fotocel set 180 °€ 88,00 -
Beninca TO.GO2AK handzender, afstandbediening, 2 kanaals, wit, kloonbaarSpecial Price € 56,27 Regular Price € 71,39 -
Roger fotocel zuil CFT500, per set, 50 cm. lang€ 102,85
Totaal samen:
| Fabrikant | Beninca |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-67 |
| Garantie | Garantie Beninca: 2 jaar garantie op motoren. 1 Jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Werkingstemperatuur | werkingstemperatuur: -20+ 50°C |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 250,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 250,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.









