Poortopener BOB 30M
Op voorraad
SKU
9591535
€ 584,00
* Lineaire poortopener BOB 30M 230Vac
* Openingssnelheid motor 18 seconden
* Slag motor 270 mm
* Vleugelbreedte maximaal 230 cm
* Lasbare bevestigingslippen voor aan poort en paal
* Handleiding
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
* Openingssnelheid motor 18 seconden
* Slag motor 270 mm
* Vleugelbreedte maximaal 230 cm
* Lasbare bevestigingslippen voor aan poort en paal
* Handleiding
Meer informatie zie onderaan deze pagina!
PRIJZEN ZIJN INCLUSIEF BTW.
| Fabrikant | Beninca |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Beninca: 2 jaar garantie op motoren. 1 Jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 230,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 150,00 |
| Fabrikant | Beninca |
|---|---|
| Aansluitspanning Besturing | 230V AC |
| Bescherming | IP-54 |
| Garantie | Garantie Beninca: 2 jaar garantie op motoren. 1 Jaar garantie op besturingen, fotocellen en andere elektronische componenten. |
| Installatie | Hulp nodig bij de installatie? Of de installatie uitbesteden? Wij helpen u graag. Klik hier voor meer informatie of een prijsopgave. |
| Service | 24/7 service: bel 0485 76 00 76 of stuur een e-mail naar info@porttech.nl. |
| Levertijd | Levertijd: Nederland 2 tot 3 werkdagen, voor België 3 tot 4 werkdagen. |
| Motorspanning | 230V AC |
| Poortvleugelbreedte Max in cm | € 230,00 |
| Poortvleugelgewicht Max in kilo's | € 150,00 |
24/7 bereikbaar voor info, advies, storingen en service! U krijgt direct een zeer ervaren vakman aan de lijn.


